lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Babčanová Markéta 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

MN4
MAR
(8)

MN4
BAN
(8)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

MN4
MAR
(7)

MN4
MAR
(7)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Babčanová Markéta 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

MN4
MAR
(8)

MN4
BAN
(8)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

MN4
BAN
(10)

MN4
BAN
(10)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Barabášová Kateřina 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

PP4 (x)
VVS
(1Ca)

PP4 (x)
VVS
(1Ca)

PP4 (x)
VVM
(1Ca)

PP4 (x)
VVM
(1Ca)

PP4 (y)
VVM
(1Ca)

PP4 (y)
VVM
(1Ca)

PP4 (y)
VVS
(1Ca)

PP4 (y)
VVS
(1Ca)

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

 
 
-- KH --

 

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Barabášová Kateřina 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

PP4 (y)
VVS
(1Ca)

PP4 (y)
VVS
(1Ca)

PP4 (y)
VVM
(1Ca)

PP4 (y)
VVM
(1Ca)

PP4 (x)
VVM
(1Ca)

PP4 (x)
VVM
(1Ca)

PP4 (x)
VVS
(1Ca)

PP4 (x)
VVS
(1Ca)

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

PP3 (y)
VVM
(1Ca)

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

PP3 (x)
VVM
(1Ca)

 
 
-- KH --

 

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Bidlová Alena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP2
ČJL
(11)

PP1
LJP
(11)

PP1
LJP
(11)

IT2
ČJL
(11)

IT1
ČJL
(11)

MN3
ČJL
(11)

   

 
Ú
t

 

 

IT1
ČJL
(11)

MN3
ČJL
(11)

MN3
ČJL
(11)

PP1
LJP
(11)

 
 
-- Poh --

PP4
ČJL
(11)

PP4
ČJL
(11)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

PP2
ČJL
(11)

PP2
ČJL
(11)

MN2
ČJL
(11)

IT3
ČJL
(11)

IT3
ČJL
(11)

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

IT2
ČJL
(11)

PP4
ČJL
(11)

PP4
ČJL
(11)

 
 
-- Poh --

IT1
ČJL
(11)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

PP4
ČJL
(11)

IT2
ČJL
(11)

PP1
LJP
(11)

PP4
ČJL
(11)

IT1
ČJL
(11)

IT1
ČJL
(11)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Bidlová Alena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

IT3
ČJL
(11)

MN2
ČJL
(11)

IT2
ČJL
(11)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

IT3
ČJL
(11)

IT1
ČJL
(11)

PP1
LJP
(11)

IT2
ČJL
(11)

IT2
ČJL
(11)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

MN2
ČJL
(11)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP2
ČJL
(11)

IT3
ČJL
(11)

IT3
ČJL
(11)

   

 
Č
t

 

 

PP4
ČJL
(11)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN3
ČJL
(11)

PP1
LJP
(11)

MN2
ČJL
(11)

PP2
ČJL
(11)

 

 
P
á

 

 

PP4
ČJL
(11)

MN3
ČJL
(11)

MN3
ČJL
(11)

PP2
ČJL
(11)

MN2
ČJL
(11)

MN2
ČJL
(11)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Erben Stanislav 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- KH --

IT2
Px
(03)

IT2
Px
(03)

IT2
Px
(03)

IT2
Px
(03)

IT2
Px
(03)

IT2
Px
(03)

   

 
S
t

 

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

   

 
Č
t

 

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

   

 
P
á

 

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Erben Stanislav 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

   

 
Ú
t

 

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

   

 
Č
t

 

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

   

 
P
á

 

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

E3 (y)
OV
(01)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Hammerschmiedová Petra 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

MN1
AJ
(5C)

MN1
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

PP2 (x)
AJ
(5C)

PP2 (x)
AJ
(5C)

PP1 (x)
AJ
(5C)

PP1 (x)
AJ
(5C)

   

 
Ú
t

 

 

PP4 (x)
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN3
AJ
(5C)

MN4
AJ
(5C)

MN4
AJ
(5C)

   

 
S
t

 

 
 
-- KH --

 
 
-- Poh --

MN3
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN4
AJ
(5C)

MN4
AJ
(5C)

   

 
Č
t

 

 

ME1
AJ
(5C)

ME1
AJ
(5C)

PP1 (x)
AJ
(5C)

PP1 (x)
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

IT4
AJ
(5C)

   

 
P
á

 

 

ME1
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

IT4
AJ
(5C)

IT4
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

PP4 (x)
AJ
(5C)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Hammerschmiedová Petra 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

IT4
AJ
(5C)

MN4
AJ
(5C)

MN1
AJ
(5C)

MN1
AJ
(5C)

MN3
AJ
(5C)

MN3
AJ
(5C)

   

 
Ú
t

 

 

PP1 (x)
AJ
(5C)

PP1 (x)
AJ
(5C)

PP2 (x)
AJ
(5C)

PP2 (x)
AJ
(5C)

IT4
AJ
(5C)

IT4
AJ
(5C)

   

 
S
t

 

 
 
-- KH --

PP4 (x)
AJ
(5C)

PP4 (x)
AJ
(5C)

ME1
AJ
(5C)

ME1
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

ME1
AJ
(5C)

MN3
AJ
(5C)

MN3
AJ
(5C)

MN1
AJ
(5C)

MN1
AJ
(5C)

MN4
AJ
(5C)

   

 
P
á

 

 

PP2 (x)
AJ
(5C)

PP2 (x)
AJ
(5C)

PP4 (x)
AJ
(5C)

PP4 (x)
AJ
(5C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Holomek Tomáš 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

IT3
PRO
(1)

IT3
PRO
(1)

IT3
PRO
(1)

IT4
PVY
(1)

IT4
PVY
(1)

 
 
-- KH --

 

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Holomek Tomáš 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

IT3
PRO
(1)

IT3
PRO
(1)

IT3
PRO
(1)

IT4
PVY
(1)

IT4
PVY
(1)

 
 
-- KH --

 

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Jakoubek Stanislav 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

IT3
GS
(3)

IT3
GS
(3)

IT3
PVY
(3)

IT3
PVY
(3)

IT3
PVY
(3)

IT4
GS
(3)

IT4
GS
(3)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- KH --

IT3
FYZ
(10)

IT3
FYZ
(10)

E1
FYZ
(10)

E1
FYZ
(10)

ME1
FYZ
(10)

ME1
FYZ
(10)

   

 
S
t

 

 

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

   

 
Č
t

 

IT2
GS
(3)

IT2
GS
(3)

IT1
GS
(3)

IT1
GS
(3)

 
 
-- Poh --

IT2
FYZ
(11)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

IT3
FYZ
(10)

IT3
FYZ
(10)

IT4
FYZ
(10)

IT1
FYZ
(10)

IT1
FYZ
(10)

ME1
FYZ
(10)

ME1
FYZ
(10)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Jakoubek Stanislav 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

IT2
PVY
(3)

IT2
PVY
(3)

IT2
PVY
(3)

IT3
PVY
(3)

IT3
PVY
(3)

IT3
PVY
(3)

IT2
FYZ
(3)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- KH --

IT2
FYZ
(10)

IT2
FYZ
(10)

E2
FYZ
(10)

E2
FYZ
(10)

IT1
FYZ
(10)

IT1
FYZ
(10)

   

 
S
t

 

 

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

 
 
-- CZV --

   

 
Č
t

 

IT2
GS
(3)

IT2
GS
(3)

IT4
GS
(3)

IT4
GS
(3)

IT1
GS
(3)

IT1
GS
(3)

IT4
FYZ
(10)

   

 
P
á

 

IT2
PVY
(3)

IT2
PVY
(3)

IT2
PVY
(3)

ME1
TD
(3)

ME1
TD
(3)

IT3
GS
(3)

IT3
GS
(3)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Juříčková Lenka 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

MN2
MAT
(7)

IT4
MAT
(7)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

PP2
MAT
(7)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

MN2
MAT
(7)

IT4
MAT
(7)

MN1
MAT
(7)

IT3
MAT
(7)

IT3
MAT
(7)

   

 
S
t

 

 

PP2
MAT
(7)

 
 
-- OST --

IT1
MAT
(7)

IT1
MAT
(7)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

IT4
MAT
(7)

 
 
-- OST --

MN1
MAT
(7)

MN2
MAT
(7)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

IT1
MAT
(4)

IT1
MAT
(4)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

IT3
MAT
(7)

IT3
MAT
(7)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Juříčková Lenka 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

MN1
MAT
(7)

IT1
MAT
(7)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

PP2
MAT
(7)

PP2
MAT
(7)

 

 
Ú
t

 

 

IT1
MAT
(7)

IT1
MAT
(7)

IT3
MAT
(7)

IT4
MAT
(7)

MN2
MAT
(7)

MN1
MAT
(7)

   

 
S
t

 

 

IT3
MAT
(7)

MN2
MAT
(7)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

IT1
MAT
(7)

IT4
MAT
(7)

IT4
MAT
(7)

MN1
MAT
(7)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

IT1
MAT
(7)

IT1
MAT
(7)

MN1
MAT
(7)

MN2
MAT
(7)

PP2
MAT
(7)

PP2
MAT
(7)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Kolátor Jan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

   

 
Ú
t

 

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

E2 (y)
OV
(02)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

IT1
CH
(10)

IT1
CH
(10)

ME1
CH
(10)

ME1
CH
(10)

 
 
-- Poh --

E1
ELE
(10)

E1
ELE
(10)

 

 
Č
t

 

E1
ELE
(2C)

E1
ELE
(9)

E1
ELE
(9)

MN1
CH
(10)

MN1
CH
(10)

E1
CH
(10)

E1
CH
(10)

E1
ELE
(10)

 

 
P
á

 

E1
ELE
(0)

E1
ELE
(0)

E1
ELE
(0)

E1
ELE
(0)

PP1
CH
(0)

PP1
CH
(0)

 
 
-- Poh --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Kolátor Jan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

   

 
Ú
t

 

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

   

 
Č
t

 

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

   

 
P
á

 

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

E3 (x)
OV
(02)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Krištofová Iveta 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP4 (y)
TVM
(FIT)

PP4 (y)
TVM
(FIT)

PP4 (x)
TVM
(FIT)

PP4 (x)
TVM
(FIT)

PP1 (y)
TVM
(TĚL)

PP1 (y)
TVM
(TĚL)

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

   

PP4 (x)
TVM
(mim)

PP4 (x)
TVM
(TĚL)

PP2 (y)
DVM
(1Cc)

PP2 (y)
DVM
(1Cc)

PP2 (x)
DVM
(1Cc)

PP2 (x)
DVM
(1Cc)

 

 
S
t

 

PP3 (y)
DVM
(1Cc)

PP3 (y)
DVM
(1Cc)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP3 (x)
DVM
(1Cc)

PP3 (x)
DVM
(1Cc)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

MN4
TV
(FIT)

MN4
TV
(FIT)

PP1 (y)
TVM
(TĚL)

PP1 (y)
TVM
(TĚL)

PP1 (x)
TVM
(FIT)

PP1 (x)
TVM
(FIT)

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Krištofová Iveta 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP2 (x)
DVM
(1Cc)

PP2 (x)
DVM
(1Cc)

PP1 (x)
TVM
(TĚL)

PP1 (x)
TVM
(TĚL)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

 

PP4 (y)
TVM
(TĚL)

PP4 (y)
TVM
(TĚL)

PP2 (y)
DVM
(1Cc)

PP2 (y)
DVM
(1Cc)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

PP3 (x)
DVM
(1Cc)

PP3 (x)
DVM
(1Cc)

PP1
TVM
(6)

 
 
-- Poh --

PP3 (y)
DVM
(1Cc)

PP3 (y)
DVM
(1Cc)

 

 
Č
t

 

 

MN4
TV
(TĚL)

MN4
TV
(TĚL)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

PP4
TVM
(12)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP1
TVM
(10)

PP4
TVM
(6)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Kroupová Alena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

PP3
Px
(AC)

PP3
Px
(AC)

PP2
Px
(4)

PP4
Px
(4)

PP4
Px
(4)

 
 
-- OST --

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Kroupová Alena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

PP2
Px
(10)

PP3
Px
(10)

PP3
Px
(10)

 

 
Ú
t

 

 

PP4
Px
(AC)

PP4
Px
(AC)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

PP3
Px
(AC)

PP3
Px
(AC)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Mairych Ivan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Mairych Ivan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

ME1 (x)
OV
(Řet1)

   

 
Ú
t

 

 

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

   

 
S
t

 

 

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

   

 
P
á

 

 

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

E1 (x)
OV
(Řet1)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Marvan Petr 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

MN3
MAT
(4)

MN3
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

PP4
MAT
(4)

PP4
MAT
(4)

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

IT2
MAT
(4)

IT2
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

PP4
MAT
(4)

PP4
MAT
(4)

IT2
MAT
(4)

IT2
MAT
(4)

MN3
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

MN4 (m) +
MA_M
(4)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Marvan Petr 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

MN3
MAT
(4)

MN3
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

 
 
-- Poh --

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

MN3
MAT
(4)

IT2
MAT
(4)

IT2
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

MN4
MAT
(4)

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP4
MAT
(4)

PP4
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

PP3
MAT
(4)

MN4 (m) +
MA_M
(4)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Maryško Jan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP4 (x)
HHN
(1Cb)

PP4 (x)
HHN
(1Cb)

PP4 (y)
HHN
(1Cb)

PP4 (y)
HHN
(1Cb)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

   

PP4 (y)
HHN
(1Cb)

PP4 (y)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP4 (y)
HVM
(AC)

PP4 (y)
HVM
(AC)

PP4 (x)
HVM
(AC)

PP4 (x)
HVM
(AC)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

   

 
P
á

 

 

PP1 (x)
HHN
(1Cb)

PP1 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Maryško Jan 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

PP2 (y)
HHN
(1Cb)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

PP1 (y)
HHN
(1Cb)

PP1 (y)
HHN
(1Cb)

PP4 (x)
HHN
(1Cb)

PP4 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

PP2 (x)
HHN
(1Cb)

   

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP4 (x)
HVM
(AC)

PP4 (x)
HVM
(AC)

PP4 (y)
HVM
(AC)

PP4 (y)
HVM
(AC)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

PP2 (x)
HVM
(1Cb)

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

PP2 (y)
HVM
(1Cb)

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Matoušek Lukáš 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

IT1
EaA
(0)

E1
MaTE
(0)

IT2
EaA
(0)

E3
RZ
(0)

IT4
EaA
(0)

E3
EM
(0)

E3
EM
(0)

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

E3
ESP
(0)

E3
ESP
(0)

ME1
ZEL
(0)

ME1
ZEL
(0)

 
 
-- Poh --

E3
EN
(0)

 
 
-- Poh --

E1
MaTE
(0)

 

 
S
t

 

IT3
EaA
(0)

IT3
EaA
(0)

ME1
MaTE
(0)

E3
RZ
(0)

 
 
-- Poh --

E3
EM
(0)

IT2
EaA
(0)

   

 
Č
t

 

E3
EM
(0)

E3
EM
(0)

E3
EM
(0)

ME1
ZEL
(0)

ME1
ZEL
(0)

ME1
ZEL
(0)

E3
ESP
(0)

E3
ESP
(0)

 

 
P
á

 

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Matoušek Lukáš 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E2
EM
(0)

E2
EM
(0)

IT4
EaA
(0)

IT2
EaA
(0)

 
 
-- Poh --

E2
RZ
(0)

E2
RZ
(0)

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

IT2
EaA
(0)

E2
ESP
(0)

E2
EN
(0)

ME1
MaTE
(0)

IT1
EaA
(0)

 
 
-- Poh --

ME1
ZEL
(0)

   

 
S
t

 

ME1
ZEL
(0)

ME1
ZEL
(0)

IT1
EaA
(0)

IT3
EaA
(0)

IT3
EaA
(0)

E2
EM
(0)

E2
EM
(0)

   

 
Č
t

 

IT1
EaA
(0)

E2
EN
(0)

ME1
ZEL
(0)

ME1
ZEL
(0)

 
 
-- Poh --

E2
ESP
(0)

E2
ESP
(0)

   

 
P
á

 

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Morávková Eva 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

IT2
AJ
(2C)

 
 
-- Poh --

MN2
AJ
(2C)

MN2
AJ
(2C)

PP3 (y)
AJ
(2C)

PP3 (y)
AJ
(2C)

   

 
Ú
t

 

 

PP4 (y)
AJ
(2C)

 

MN1
DEJ
(2C)

MN4
CR
(2C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 
 
-- KH --

PP4 (y)
AJ
(2C)

PP4 (y)
AJ
(2C)

PP1
DEJ
(2C)

PP1
DEJ
(2C)

ME1
DEJ
(2C)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

MN1
DEJ
(2C)

 
 
-- Poh --

IT1
DEJ
(2C)

PP1 (y)
AJ
(2C)

PP1 (y)
AJ
(2C)

   

 
P
á

 

 

PP1 (y)
AJ
(2C)

PP1 (y)
AJ
(2C)

MN1
ZEM
(2C)

ME1
DEJ
(2C)

IT2
AJ
(2C)

IT2
AJ
(2C)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Morávková Eva 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP3 (y)
AJ
(2C)

PP3 (y)
AJ
(2C)

PP1 (y)
AJ
(2C)

PP1 (y)
AJ
(2C)

MN2
AJ
(2C)

MN2
AJ
(2C)

MN1
DEJ
(2C)

 

 
Ú
t

 

 

MN2
AJ
(2C)

MN2
AJ
(2C)

IT2
AJ
(2C)

IT2
AJ
(2C)

ME1
DEJ
(2C)

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 
 
-- KH --

MN1
ZEM
(2C)

MN4
CR
(2C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP1
DEJ
(10)

PP1
DEJ
(10)

PP4 (y)
AJ
(2C)

 

 
Č
t

 

 

IT1
DEJ
(2C)

IT1
DEJ
(2C)

PP3 (y)
AJ
(2C)

PP3 (y)
AJ
(2C)

ME1
DEJ
(2C)

 
 
-- Poh --

MN1
DEJ
(2C)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP4 (y)
AJ
(2C)

PP4 (y)
AJ
(2C)

IT2
AJ
(2C)

IT1
DEJ
(2C)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Novák Michal 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP2 (y)
AJ
(7C)

PP2 (y)
AJ
(7C)

PP3 (x)
AJ
(7C)

PP3 (x)
AJ
(7C)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- KH --

PP2
ICT
(3)

PP2
ICT
(3)

IT1
AJ
(7C)

IT1
AJ
(7C)

MN2
ICT
(3)

MN2
ICT
(3)

   

 
S
t

 

 

PP1
ICT
(3)

PP1
ICT
(3)

IT3
AJ
(7C)

IT3
AJ
(7C)

 
 
-- Poh --

ME1
ICT
(3)

ME1
ICT
(3)

 

 
Č
t

 

 

IT3
AJ
(7C)

IT3
AJ
(7C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN4
ICT
(3)

MN4
ICT
(3)

   

 
P
á

 

 

MN1
ICT
(3)

MN1
ICT
(3)

MN2
ICT
(3)

MN2
ICT
(3)

MN3
ICT
(3)

MN3
ICT
(3)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Novák Michal 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP3 (x)
AJ
(7C)

PP3 (x)
AJ
(7C)

PP2 (y)
AJ
(7C)

PP2 (y)
AJ
(7C)

IT1
AJ
(7C)

IT1
AJ
(7C)

   

 
Ú
t

 

 
 
-- KH --

PP2
ICT
(3)

PP2
ICT
(3)

MN1
ICT
(3)

MN1
ICT
(3)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 

PP1
ICT
(3)

PP1
ICT
(3)

MN4
ICT
(3)

MN4
ICT
(3)

MN3
ICT
(3)

MN3
ICT
(3)

   

 
Č
t

 

 

IT3
AJ
(7C)

IT3
AJ
(7C)

PP3 (x)
AJ
(7C)

PP3 (x)
AJ
(7C)

 
 
-- Poh --

ME1
ICT
(3)

ME1
ICT
(3)

 

 
P
á

 

 

PP2 (y)
AJ
(7C)

PP2 (y)
AJ
(7C)

IT1
AJ
(7C)

IT1
AJ
(7C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Prislupský Martin 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

PP3
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

PP2
PED
(12)

MN1
ČJL
(12)

   

 
Ú
t

 

 

PP1
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

PP3
ČJL
(12)

ME1
ČJL
(12)

IT4
ČJL
(12)

IT4
ČJL
(12)

   

 
S
t

 

ME1
ČJL
(12)

ME1
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

PP2
PED
(12)

PP1
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 
 
-- KH --

 
 
-- Poh --

PP3
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

PP4
PED
(12)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

IT4
ČJL
(12)

IT4
ČJL
(12)

PP4
PED
(12)

 
 
-- Poh --

MN1
ČJL
(12)

PP4
PED
(12)

 
 
-- Poh --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Prislupský Martin 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

IT4
ČJL
(12)

MN1
ČJL
(12)

PP1
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

PP3
ČJL
(12)

MN1
ČJL
(12)

PP1
ČJL
(12)

   

 
Ú
t

 

PP2
PED
(12)

IT4
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN4
ČJL
(12)

MN1
ČJL
(12)

PP4
PED
(12)

   

 
S
t

 

 

MN4
ČJL
(12)

ME1
ČJL
(12)

PP1
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

PP2
PED
(12)

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 
 
-- KH --

PP3
ČJL
(12)

PP3
ČJL
(12)

MN4
ČJL
(12)

 
 
-- ŠMP --

 
 
-- ŠMP --

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

ME1
ČJL
(12)

ME1
ČJL
(12)

 
 
-- Poh --

IT4
ČJL
(12)

IT4
ČJL
(12)

MN1
ČJL
(12)

PP1
ČJL
(12)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Rajchertová Martina 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN1
Px
(8)

MN1
Px
(8)

   

 
S
t

 

MN3
MNG
(8)

MN3
MNG
(8)

MN2
Px
(8)

MN2
Px
(8)

MN3
ÚČ
(8)

MN3
Px
(8)

MN3
Px
(8)

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN2
ÚČ
(8)

MN2
ÚČ
(8)

MN1
ÚČ
(8)

MN1
ÚČ
(8)

 

 
P
á

 

MN3
Px
(8)

MN3
Px
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
Px
(8)

MN4
Px
(8)

 
 
-- KH --

 

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Rajchertová Martina 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN3
MNG
(8)

 
 
-- Poh --

MN3
ÚČ
(8)

MN3
Px
(8)

MN3
Px
(8)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN1
ÚČ
(8)

MN1
ÚČ
(8)

MN2
ÚČ
(8)

MN2
Px
(8)

MN2
Px
(8)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

MN2
Px
(8)

MN2
Px
(8)

MN2
ÚČ
(8)

MN3
MNG
(8)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

MN3
ÚČ
(8)

MN3
ÚČ
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
ÚČ
(8)

MN4
Px
(8)

MN4
Px
(8)

 
 
-- KH --

 

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Růžička Petr 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

E3
EK
(10)

E3
EK
(10)

E1
ON
(10)

 
 
-- Poh --

MN3
ON
(10)

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

E1
TV
(FIT)

E1
TV
(FIT)

E3
ICT
(3)

E3
ICT
(3)

PP3
TVM
(11)

E3
ON
(4)

   

 
S
t

 

 

E3
EK
(11)

PP3 (y)
TVM
(FIT)

PP3 (y)
TVM
(FIT)

E1
ICT
(3)

E1
ICT
(3)

PP3 (x)
TVM
(FIT)

PP3 (x)
TVM
(FIT)

 

 
Č
t

 

 

IT4
TV
(TĚL)

IT4
TV
(TĚL)

E3
EK
(AC)

E3
ON
(AC)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

E3
TV
(FIT)

E3
TV
(FIT)

PP2 (y)
TVM
(FIT)

PP2 (y)
TVM
(FIT)

PP2 (x)
TVM
(FIT)

PP2 (x)
TVM
(FIT)

 
 
-- KH --

 

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Růžička Petr 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP2 (x)
TVM
(FIT)

PP2 (x)
TVM
(FIT)

E1
ON
(11)

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

PP3
TVM
(6)

PP2 (y)
TVM
(FIT)

PP2 (y)
TVM
(FIT)

E2
ICT
(3)

E2
ICT
(3)

   

 
S
t

 

PP3 (x)
TVM
(6)

PP3 (x)
TVM
(FIT)

E2
ON
(11)

 
 
-- Poh --

PP3 (y)
TVM
(FIT)

PP3 (y)
TVM
(FIT)

PP2
TVM
(6)

   

 
Č
t

 

 

MN3
ON
(4)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

IT4
TV
(TĚL)

IT4
TV
(TĚL)

PP2
TVM
(10)

E2
ON
(10)

E2
TV
(FIT)

E2
TV
(FIT)

 
 
-- KH --

 

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Schöpke Michal 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

IT4
PRO
(1)

IT4
PRO
(1)

IT4
PRO
(1)

IT1
ICT
(1)

IT1
ICT
(1)

IT2
HAR
(1)

IT2
HAR
(1)

   

 
Ú
t

 

 

IT4
OS
(1)

IT4
OS
(1)

IT3
OS
(1)

IT3
OS
(1)

IT1
ICT
(1)

IT1
ICT
(1)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

IT2
OS
(1)

IT2
OS
(1)

IT1
PRO
(1)

IT1
PRO
(1)

   

 
Č
t

 

IT1
ICT
(1)

IT1
ICT
(1)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

IT4
OS
(1)

IT4
OS
(1)

IT2
PRO
(1)

IT2
PRO
(1)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Schöpke Michal 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

IT1
PRO
(1)

IT1
PRO
(1)

IT4
PRO
(1)

IT4
PRO
(1)

IT4
PRO
(1)

IT3
OS
(1)

IT3
OS
(1)

 

 
Ú
t

 

IT3
PS
(1)

IT3
PS
(1)

IT4
PS
(1)

IT4
PS
(1)

IT3
PS
(1)

IT3
PS
(1)

 
 
-- Poh --

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

IT2
HAR
(1)

IT2
HAR
(1)

IT1
ICT
(1)

IT1
ICT
(1)

IT2
PRO
(1)

IT2
PRO
(1)

   

 
Č
t

 

IT4
PS
(1)

IT4
PS
(1)

IT2
PRO
(1)

IT2
PRO
(1)

IT2
OS
(1)

IT2
OS
(1)

IT1
ICT
(1)

IT1
ICT
(1)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Sinčáková Michaela 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

E3
NJ
(3C)

MN2
NJ
(3C)

MN1
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

E3
ČJL
(3C)

MN4
NJ
(3C)

MN4
NJ
(3C)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

E3
NJ
(3C)

MN2
NJ
(3C)

MN2
NJ
(3C)

E1
NJ
(3C)

E1
ČJL
(3C)

   

 
S
t

 

 
 
-- KH --

MN4
ON
(3C)

E1
NJ
(3C)

E1
ČJL
(3C)

E3
ČJL
(3C)

 
 
-- Poh --

MN1
NJ
(3C)

MN1
NJ
(3C)

 

 
Č
t

 

 

MN3
NJ
(3C)

MN3
NJ
(3C)

E1
ČJL
(3C)

E1
NJ
(3C)

E3
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

E3
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Sinčáková Michaela 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

E1
ČJL
(3C)

E1
NJ
(3C)

E2
ČJL
(3C)

E2
NJ
(3C)

MN4
NJ
(3C)

MN4
NJ
(3C)

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- Poh --

MN4
NJ
(3C)

MN4
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN2
NJ
(3C)

MN2
NJ
(3C)

 

 
S
t

 

 
 
-- KH --

E2
NJ
(3C)

MN1
NJ
(3C)

MN3
NJ
(3C)

MN3
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

MN1
NJ
(3C)

MN1
NJ
(3C)

E2
ČJL
(3C)

E2
NJ
(3C)

MN4
ON
(3C)

MN3
NJ
(3C)

MN3
NJ
(3C)

 

 
P
á

 

MN2
NJ
(3C)

E2
ČJL
(3C)

E2
ČJL
(3C)

E2
NJ
(3C)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Sluková Barbora 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

IT1
TV
(TĚL)

IT1
TV
(TĚL)

MN3
TV
(TĚL)

MN3
TV
(TĚL)

IT3
TV
(FIT)

IT3
TV
(FIT)

PP2
ON
(11)

 

 
Ú
t

 

PP4
ON
(10)

MN1
TV
(TĚL)

MN1
TV
(TĚL)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

IT3
ON
(6)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

IT2
ON
(4)

 
 
-- Poh --

IT4
ON
(12)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

PP3
ON
(AC)

ME1
TV
(TĚL)

ME1
TV
(TĚL)

 

 
P
á

 

 

MN2
TV
(TĚL)

MN2
TV
(TĚL)

IT2
TV
(TĚL)

IT2
TV
(TĚL)

 
 
-- Poh --

MN2
ON
(6)

 
 
-- KH --

 

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Sluková Barbora 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN2
ON
(10)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Ú
t

 

 

MN1
TV
(TĚL)

MN1
TV
(TĚL)

 
 
-- Poh --

PP3
ON
(8)

 
 
-- Poh --

IT3
TV
(TĚL)

IT3
TV
(TĚL)

 

 
S
t

 

MN3
TV
(TĚL)

MN3
TV
(TĚL)

IT3
ON
(8)

PP2
ON
(2C)

 
 
-- Poh --

IT1
TV
(TĚL)

IT1
TV
(TĚL)

IT4
ON
(4)

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

PP4
ON
(10)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

IT2
ON
(12)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

MN2
TV
(FIT)

MN2
TV
(FIT)

IT2
TV
(TĚL)

IT2
TV
(TĚL)

ME1
TV
(TĚL)

ME1
TV
(TĚL)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Soukupová Jaroslava 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP3
PSY
(6)

E1
BaE
(6)

 
 
-- Poh --

PP1
PSY
(6)

MN1
BaE
(6)

 
 
-- Poh --

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

 

ME1
BaE
(6)

IT1
BaE
(6)

PP1
DID
(6)

PP3
PED
(6)

PP1
PED
(6)

PP3
PSY
(6)

PP3
PSY
(6)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN1
BaE
(6)

PP2
PSY
(6)

PP2
PSY
(6)

PP1
BaE
(6)

 

 
Č
t

 

 

MN1
BaE
(6)

 
 
-- Poh --

PP3
PED
(6)

PP3
PED
(6)

IT1
BaE
(6)

PP4
PSY
(6)

PP1
BD
(6)

 

 
P
á

 

PP1
PSY
(6)

PP2
PSY
(6)

PP2
BD
(6)

PP4
PSY
(6)

E1
BaE
(6)

 
 
-- STU --

 
 
-- STU --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Soukupová Jaroslava 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP1
DID
(6)

 

PP3
BD
(6)

IT1
BaE
(6)

PP1
BD
(6)

MN1
BaE
(6)

PP1
BaE
(6)

 

 
Ú
t

 

PP3
PSY
(6)

PP3
PED
(6)

 
 
-- Poh --

PP1
PED
(6)

ME1
BaE
(6)

PP4
PSY
(6)

PP1
PSY
(6)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

PP2
BD
(6)

PP2
PSY
(6)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- Poh --

PP1
PED
(6)

PP1
PED
(6)

PP1
PSY
(6)

 
 
-- Poh --

PP1
DID
(6)

PP3
BD
(6)

 

 
P
á

 

PP4
PSY
(6)

PP1
BaE
(6)

PP1
BaE
(6)

 
 
-- Poh --

PP1
DID
(6)

IT1
BaE
(6)

 
 
-- STU --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Stanko Konstantin 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

IT3
HAR
(9)

IT3
HAR
(9)

IT3
Px
(9)

IT3
Px
(9)

IT3
Px
(9)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Stanko Konstantin 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

IT4
Px
(9)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

IT3
HAR
(9)

IT3
HAR
(9)

IT3
Px
(9)

IT3
Px
(9)

IT3
Px
(9)

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Svoboda Radek 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

   

 
Ú
t

 

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

   

 
S
t

 

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

   

 
P
á

 

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

E2 (x)
OV
(01)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Svoboda Radek 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

ME1 (y)
OV
(Řet2)

   

 
Ú
t

 

 

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

   

 
S
t

 

 

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

   

 
P
á

 

 

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

E1 (y)
OV
(Řet2)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Ševčíková Marie 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

PP1
MAT
(7)

PP2
EK
(8)

IT2
EK
(8)

E1
MAT
(7)

E1
MAT
(7)

 
 
-- Poh --

PP3
EK
(7)

 

 
Ú
t

 

 

MN2
EK
(4)

PP1
MAT
(4)

 
 
-- Poh --

IT4
EK
(8)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
S
t

 

 

MN2
EK
(6)

E3
MAT
(7)

MN3
EK
(6)

 
 
-- Poh --

MN1
FYZ
(7)

PP1
FYZ
(7)

 
 
-- KH --

 

 
Č
t

 

 

PP1
MAT
(7)

PP1
MAT
(7)

MN2
EK
(8)

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- Poh --

ME1
MAT
(7)

ME1
MAT
(7)

E3
MAT
(7)

MN1
EK
(4)

MN1
EK
(4)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Ševčíková Marie 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

IT3
EK
(7)

E2
MAT
(8)

E1
MAT
(8)

E1
MAT
(8)

IT2
EK
(8)

IT4
EK
(8)

 
 
-- KH --

 

 
Ú
t

 

 

ME1
MAT
(4)

ME1
MAT
(4)

PP3
EK
(4)

MN3
EK
(4)

PP1
MAT
(4)

 
 
-- Poh --

PP4
EK
(4)

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

E2
MAT
(7)

E2
MAT
(7)

ME1
MAT
(7)

ME1
MAT
(7)

PP2
EK
(7)

 

 
Č
t

 

 

PP1
FYZ
(7)

E2
MAT
(7)

MN1
EK
(10)

ME1
MAT
(10)

MN2
EK
(10)

 
 
-- Poh --

   

 
P
á

 

 

IT3
EK
(4)

ME1
MAT
(4)

PP1
MAT
(4)

MN1
EK
(4)

PP4
EK
(4)

MN1
FYZ
(4)

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Šimůnková Miroslava 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

MN4
Px
(2)

MN4
Px
(2)

MN4
PP
(2)

MN1
OKaA
(2)

MN1
OKaA
(2)

MN2
OKaA
(2)

MN2
OKaA
(2)

   

 
Ú
t

 

 

MN3
PRA
(2)

MN4
PP
(2)

MN4
PP
(2)

 
 
-- Poh --

MN3
OKaA
(2)

MN3
OKaA
(2)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

MN1
OKaA
(2)

MN1
OKaA
(2)

 
 
-- Poh --

MN2
Px
(2)

MN2
Px
(2)

   

 
Č
t

 

 

MN2
OKaA
(2)

MN2
OKaA
(2)

MN3
Px
(2)

MN3
Px
(2)

 
 
-- Poh --

MN3
PP
(2)

   

 
P
á

 

 
 
-- VPO --

 
 
-- VPO --

MN3
PRA
(2)

MN3
Px
(2)

MN3
Px
(2)

MN2
PRA
(2)

 
 
-- STU --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Šimůnková Miroslava 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

MN2
Px
(2)

MN2
Px
(2)

MN2
PRA
(2)

MN3
Px
(2)

MN3
Px
(2)

 
 
-- VPO --

 
 
-- VPO --

   

 
Ú
t

 

 

MN3
PRA
(2)

MN3
PRA
(2)

MN2
Px
(2)

MN2
Px
(2)

MN4
Px
(2)

MN4
Px
(2)

 
 
-- KH --

 

 
S
t

 

 

 
 
-- Poh --

 
 
-- Poh --

MN2
OKaA
(2)

MN2
OKaA
(2)

MN1
Px
(2)

MN1
Px
(2)

MN3
PP
(2)

 

 
Č
t

 

 

MN2
PRA
(2)

 
 
-- KP --

 
 
-- KP --

MN4
PP
(2)

PP4
Px
(2)

PP4
Px
(2)

   

 
P
á

 

 

MN1
OKaA
(2)

MN1
OKaA
(2)

MN2
PRA
(2)

MN3
OKaA
(2)

MN3
OKaA
(2)

 
 
-- STU --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Šourek David 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

E1 (f) +
TF
(STA)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Šourek David 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

E1 (f) +
TF
(STA)

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Vartecká Anna 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Vartecká Anna 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Ú
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
S
t

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 
Č
t

 

 

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

PP2 (y)
VVM
(1Ca)

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

PP2 (x)
VVM
(1Ca)

 
 
-- KH --

 

 
P
á

 

 

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

 
 
-- OST --

   

 

lichý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Vlahačová Helena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

 

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

   

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

 

PP3 (y)
HVM
(AC)

PP3 (y)
HVM
(AC)

PP3 (y)
HVM
(AC)

PP3 (x)
HVM
(AC)

PP3 (x)
HVM
(AC)

PP3 (x)
HVM
(AC)

   

sudý týden

(...rozvrh platný od 2.11.2020)

 Učitel: Vlahačová Helena 

 

0
7:00- 7:45

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
9:50-10:35

4
11:05-11:50

5
11:55-12:40

6
12:50-13:35

7
13:45-14:30

8
14:35-15:20

 
P
o

 

                 

 
Ú
t

 

                 

 
S
t

 

 

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

PP3 (y)
HHN
(1Cb)

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

PP3 (x)
HHN
(1Cb)

   

 
Č
t

 

                 

 
P
á

 

 

PP3 (x)
HVM
(1Cb)

PP3 (x)
HVM
(1Cb)

PP3 (x)
HVM
(1Cb)

PP3 (y)
HVM
(1Cb)

PP3 (y)
HVM
(1Cb)

PP3 (y)
HVM
(1Cb)

   

Zpracováno v systému Bakaláři